fbpx Лікування грижі, міжхребцева грижа - лікування, ціни, результати, відгуки
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

Лікування грижі

Лікування грижі міжхребцевого диска без операції

У Вас часто болить голова, німіють руки або ноги, турбують виснажливі болі у спині, Вам важко нагинатися та довго перебувати у вертикальному положенні?..

Причини болю можуть бути різними. Можливо, у вас утворилася міжхребцева грижа, розвинувся сколіоз, остеохондроз або радикуліт. На щастя, ці проблеми піддаються лікуванню, причому без радикального хірургічного втручання.

Наші фахівці допоможуть Вам встановити правильний діагноз та призначать комплекс лікувальних заходів, що розроблені за індивідуальною програмою, а також здійснять ефективне безопераційне лікування грижі міжхребцевого диска.

Головна складова у цьому комплексі — лікування витягуванням. Нове обладнання для лікування витяжкою Triton Traction (США) дозволяє у щадному режимі із максимальним ефектом зняти напругу скелетних м'язів, звільнити нервові корінці від здавлення, поліпшити кровообіг у тканинах, зменшити запальний процес.

Лечение вытяжением

Цей апарат із мікропроцесорним управлінням дозволяє проводити витягування з високою точністю, що дає можливість лікувати практично всі захворювання хребта, здійснювати реабілітацію та відновлення рухових функцій кінцівок.

У комплексному лікуванні захворювань хребта також застосовується вакуумна терапія, лімфодренаж, електростимуляція м'язів, електрофорез із лікарськими препаратами, імпульсна магнітотерапія, лазерна терапія, масаж в електростатичному полі.

На первинну консультацію до лікаря-нейрохірурга (вертебролога),
який має досвід роботи у вітчизняних та зарубіжних клініках,
Ви можете записатися по телефону (044) 259-24-50

Кілька слів про грижу

Міжхребцева грижа, лікування якої вам пропонує наш санаторій, виникає при пошкодженні фіброзного хряща (хрящове кільце виконує функцію амортизації, "пом'якшує" перепади людської ваги на хребетний стовп під час руху) міжхребцевого диска. При цьому, назовні виходить желеподібна субстанція, яка заповнює його ядро.

записаться к врачу-нейрохирургу (вертебрологу)

У тому випадку, якщо желеподібна речовина зміщується у бік хребетного каналу, в ньому значно зростає тиск. Це призводить до компресії спинного мозку та гілок спинномозкових нервів, пояснює виникнення болю при грижах та появу запальної реакції у пошкодженому сегменті спинного мозку.

Іноді фрагменти желеподібної речовини відділяються від ядра диска і переміщуюються у канал спинного мозку. Цей процес називають секвестрацією грижі, а стадію захворювання — істинною грижею.

Залежно від розташування грижі щодо сегмента спинного мозку з’являються всілякі скарги, які виникають при міжхребцевій грижі. Відповідно до розташування на хребті грижі поділяють на люмбальні (грижі поперекового відділу), торакальні (грижі грудного відділу) та цервікальні (шийні).

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.