fbpx Лікування в санаторії «Конча-Заспа»
Медицинский менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Ресепшн

Сб-Вс: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

Тамара |

Як забронювати номер в санаторій?

За допомогою форми on-line бронювання на сайті або по телефону ви можете забронювати номер обраної категорійності (без вказівки певного номера) і отримати бронь. Бронь ОБОВ'ЯЗКОВО ПІДТВЕРДЖУЄТЬСЯ за 10 днів до дати заїзду. Непідтверджена бронь автоматично анулюється! У літню пору обов'язкова 100% оплата за місяць до дати заїзду.

Якщо було здійснено оплату від імені юридичної особи необхідно мати довіреність на отримання путівки, а якщо оплата була здійснена фізособою, то при заїзді в санаторій необхідно пред'явити копію платіжного доручення.

Аркадій |

Вартість проживання, що входить в путівку?

Вартість проживання ви можете подивитися на сайті http://www.koncha-zaspa.kiev.ua

У вартість путівки входить:

  • 3-х разове харчування по системі замовного меню;
  • Проживання в номері обраної категорії;
  • Лікування.
Валерій |

Як можна оплатити путівку?

Оплатити путівку ви можете по приїзду у нас в касі або раніше за реквізитами, які ми вам відправимо на електронну пошту.

Василь |

Скільки триває реабілітація після інфаркту?

Тривалість відновного періоду після інфаркту міокарда індивідуальна і залежить від тяжкості перенесеного інфаркту, віку і загального стану пацієнта. На початковому етапі ми рекомендуємо пройти повноцінний відновлювальний курс тривалістю 18-24 дні. Від кількості днів залежить ефективність лікування.

Анна В'ячеславівна |

Скільки триває реабілітація після інсульту?

Тривалість постінсультної реабілітації — індивідуальна і залежить від вираженості порушень, загального стану пацієнта, а також від масштабу поставлених цілей, проте слід пам'ятати, що найактивніший відновний період триває, в середньому, рік з моменту настання інсульту, тому протягом цього часу слід інтенсивно і системно займатися, щоб відновити максимум втрачених функцій. Ми рекомендуємо пройти протягом року 1-2 повноцінних реабілітаційних стаціонарних курсів тривалістю від 18 днів (а краще від 20-24 днів), а в проміжках між ними — займатися амбулаторно по індивідуально підібраною лікуючим лікарем програмою.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.