fbpx Кардіологія Київ - діагностика, лікування, ціни, результати, відгуки
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Кардіологія

Патологія серцево-судинної системи незмінно займає одне із перших місць у структурі захворюваності та смертності населення в усьому світі, при цьому постійно зростає кількість пацієнтів молодого віку. Також більшість людей із кардіоваскулярною патологією потребують реабілітаційного та відновного лікування. У санаторії «Конча-Заспа» кардіологія — один із пріоритетних напрямків.

В умовах відділення кардіореабілітаціі проводиться відновлення та нормалізація стану із застосуванням унікальних і сучасних методик під контролем досвідчених кваліфікованих фахівців. Для уточнення стану пацієнта робляться лабораторні аналізи, проводяться функціональні діагностичні дослідження та моніторинг: електрокардіографія стандартна та із функціональними пробами, холтерівськемоніторування АТ і ЧСС, ехокардіографія, ергоспірометрічне дослідження.

Лікування підбирається індивідуально та залежить від багатьох факторів. В процесі виконується контроль основних показників і аналізується динаміка процесу. Організовано цілодобове чергування медперсоналу, який володіє навичками надання невідкладної медичної допомоги при різних патологіях.

Унікальне обладнання для кардіореабілітаціі дозволяє виконувати ударно-хвильову терапію серця, цілий ряд апаратних методів фізіотерапії, гідробальноеотерапію, ЛФК та індивідуальні кардіотренування. В арсеналі засобів для реабілітації є кардіотренажер ErgoWatch відомої німецької компанії, яка випускає медичну техніку ZimmerMedizinSysteme. За його допомогою проводиться тренування серцево-судинної системи після важких кардіоваскулярних подій, у тому числі інфаркти та операції на серці. Лікування дозволяє суттєво збільшити поріг фізичного навантаження та зменшити прояви кардіогенної симптоматики (болю та задишки).

Відділення має великий досвід у проведенні унікальної процедури — кардіологічної ударно-хвильової терапії (КУХТ) на апараті Modulith SLC швейцарської компанії StorzMedical. Даний метод дозволяє неінвазивно, без оперативного втручання, безболісно та безпечно провести лікування стенокардії (поліпшити витримку при  фізичних навантаженнях, знизити медикаментозне навантаження та необхідність у госпіталізації).

Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Наше
обладнання
Система ударно-хвильової терапії серця MODULITH SLC
Ергоспірометрична система Oxycon Pro
Суха вуглекисла ванна Worishofen CO2 1800 AC
Записатись
на лікування
 
Турчин
Валентина
Данилівна
Лікар-терапевт вищої категорії
Має великий досвід ранньої реабілітації хворих після перенесеного інфаркту міокарда та операцій на серці (стентування, аорто-коронарне шунтування, протезування клапанів), володіє сучасними методами діагностики серцево-судинних захворювань, методиками лікування і реабілітації на сучасному реабілітаційному обладнанні.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.