Основні напрямки лікарської діяльності: функціональна діагностика захворювань серцево-судинної системи, ергоспірометрія, кардіореабілітація на кардіотренажерах, біорезонансна діагностика і лікування, дієт-контроль, нормалізація маси тіла, гірудотерапія.
Функціональна діагностика
Функціональна діагностика представляє собою набір різних діагностичних методів, які спрямовані на визначення резервів організму людини. В її основі лежить вимірювання та зняття різних параметрів і біопотенціалів, їх порівняння в спокої та у процесі впливу певних чітко регламентованих і стандартизованих навантажень. Нерідко методика функціональної діагностики включає відразу декілька комбінованих і досить складних апаратних обстеження, що дозволяє оцінити загальний стан здоров'я людини в цілому.
Функціональна діагностика досить складна, що стало приводом для виділення її в окремий напрямок у медицині. Лікарі-функціоналісти працюють на стику відразу декількох медичних спеціальностей — кардіології, пульмонології, ендокринології, травматології та реабілітації. Це передбачає високий рівень знань і аналітичний склад мислення. Саме дані фахівці можуть надати, на підставі результатів обстеження, розширені рекомендації за обсягами рухової активності, етапності проведення реабілітаційних заходів після судинних катастроф, визначити приховані резерви та можливості їх використання при різних захворюваннях.
Співробітники санаторію «Конча-Заспа» мають великий досвід у проведенні та комплексній оцінці результатів функціональної діагностики при добовому моніторингу електрокардіограми та артеріального тиску.
У санаторії «Конча-Заспа», функціональна діагностика — один із пріоритетних напрямків роботи, ттому що вона дозволяє точно спланувати режим фізичних навантажень та визначити види активного відпочинку, які найбільше підходять для пацієнтів і відпочиваючих. Серед основних напрямків —визначення функціональних можливостей кардіоваскулярної та респіраторної систем. Такий вибір не випадковий, оскільки саме людям із проблемами серця, судинною патологією, захворюваннями органів дихання необхідно часто проводити реабілітаційні та рекреаційні заходи, ретельно зваживши усі дані результатів обстеження.