fbpx Лабораторна діагностика | Санаторий Конча-Заспа
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика - невід'ємна частиною обстеження та контролю за лікуванням. У санаторії «Конча-Заспа» створені всі умови для комфорту її проведення. Тому тут можна пройти основні обстеження та здати аналізи, які необхідні для якісного лікування серцево-судинної та нервової системи, шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, крові та нирок.

 

Для якісного обстеження необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем. При цілому ряді лабораторних досліджень для отримання об'єктивного результату потрібна підготовка, тому на прийомі необхідно обов'язково уточнити час, коли буде відбуватися забір матеріалів, запитати про обмеження в прийомі їжі перед аналізом та інші особливості процедури. Також лікар обов'язково проведе огляд на предмет наявності показань для здачі аналізів та необхідності їх проведення.

У санаторії «Конча-Заспа» кваліфікований та досвідчений медичний персонал професійно проведе забір необхідного біологічного матеріалу для лабораторного дослідження (кров, сеча та ін.). Усі дослідження проводяться із використанням одноразових медичних матеріалів та дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог. Результати дослідження можна отримати у свого лікаря або особи, яка відповідає за їх передачу, з дотриманням повної анонімності.

Всі дослідження проводяться у лабораторії ТОВ Діагностика Україна. Пацієнту видаються результати, а при необхідності проводиться консультування лікарем на предмет корекції тактики та стратегії лікування, проведення профілактичних заходів і подальшої діагностики.

Як проходить
лікування
Консультація
Лікар проведе опитування із з'ясуванням скарг
Обстеження
Огляд та інструментальне дослідження
Лікування
Виконання лікувальної програми
Рекомендації
Надані рекомендації по довгостроковому лікуванню
Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Записатись
на лікування
 
Василюк
Людмила
Борисівна
Медичний менеджер

Спеціалізація: медичний та фармацевтичний менеджмент. Стаж 25 років.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.