fbpx Психотерапія | Санаторий Конча-Заспа
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Психотерапія

Психотерапія - лікувальна дія на психіку людини  та її поведінкові реакції у процесі розмови. Під час лікувального процесу лікар аналізує мислення людини, його реакцію на подразники, локалізує та прибирає небажану симптоматику, змінює ставлення хворого до себе, свого стану й оточення.

 

Реабілітація тіла, однозначно, не може бути ефективною без душевного та психічного відновлення, тому роль психотерапевта у закладах санаторного типу вкрай велика. Після проходження складного етапу соматичного лікування та втрати повноцінного рівня загального здоров'я пацієнти часто страждають від цілого ряду порушень, в тому числі від посттравматичних, невротичних станів, порушень сну та ін. Крім того, може знижуватися самооцінка через проблему з поверненням працездатності, появою фізичних дефектів, неможливістю повернутися до звичного способу життя, погіршенням відносин із близькими людьми. Отже, страждає якість життя людини, що незмінно призводить до порушення психологічної стабільності.

Все перераховане супроводжується зниженням віри у власні сили, інертністю щодо процесу відновлення та лікувальних заходів і, як наслідок, уповільненням відновлювальних процесів. Зовні це виражається млявістю, підвищеною стомлюваністю у процесі фізичної реабілітації, почуттям страху та тривожності, думками про нездоланність обставин, а в деяких випадках навіть агресією щодо людей, які намагаються вивести їх із цього стану.

У санаторії «Конча-Заспа» до процесу реабілітації підходять комплексно: багато програм лікування включають також і роботу з психотерапевтом. Заняття можуть бути індивідуальними чи груповими. Досвідчений психотерапевт Шафіка Даногуєва проводить комплексний аналіз стану людини та на його підставі виконує психокорекцію із подальшим контролем.

Методи:

  • Групова психотерапія;
  • Індивідуальна психотерапія.
Як проходить
лікування
Консультація
Лікар проведе опитування із з'ясуванням скарг
Обстеження
Огляд та інструментальне дослідження
Лікування
Виконання лікувальної програми
Рекомендації
Надані рекомендації по довгостроковому лікуванню
Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Програми лікування
в санаторії Конча-Заспа
Сеанс психотерапевта
Назва послуги
Одиниця виміру
Ціна, грн.
Сеанс психотерапевта (індівідуальний) амбулаторно
сеанс
550
Сеанс психотерапевта (індівідуальний) стаціонарно
сеанс
450
Записатись
на лікування
 
Драговоз
Володимир
Юрійович
Лікар психотерапевт вищої категорії.

В сфері його діяльності - лікування неврозів, депресій, посттравматичних стресових розладів, нав’язливих станів (невротичного рівня), психосоматичних розладів, різних сексуальних розладів.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.