fbpx Лабораторія запаморочення | Санаторий Конча-Заспа
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Лабораторія запаморочення

Лабораторія неврологічної діагностики та реабілітації, або «лабораторія запаморочень», оснащена унікальним для України обладнанням Micromedical Technologies (США).

 

Крім важливих діагностичних досліджень фахівець лабораторії проводить вестибулярну реабілітацію, аналогів якої немає в Україні.

Спектр порушень роботи вестибулярного органу широкий — головні болі, порушення сну, нудота, блювота, втрата свідомості, потемніння чи мерехтіння в очах, оніміння кінцівок, не сприйняття світла, гучних звуків, тремтіння повік, пальців, запаморочення, кидання в жар або в холод, спазми, розлади координації рухів, порушення пам'яті, дратівливість, епісиндром, неврози, вегето-судинна дистонія (ВСД), стан після інсульту, стресу, травм голови, різні дисфункції і т. п. 

Як діагностують та лікують вестибулярний орган​?

З появою у медичній практиці таких об'єктивних методів дослідження, як відеоокулографія і комп'ютерна статична та динамічна стабілометрія, це завдання значно полегшується. Дослідження, яке проводиться за допомогою унікального обладнання Micromedical Technologies (USA), дозволяє найбільш об'єктивно, порівняно з усіма існуючими методами, оцінити рівень ураження вестибулярного аналізатора. Напрямок ністагму (мимовільні коливальні рухи очей високої частоти), його амплітуда, зміна напрямку в залежності від рухів очей і положення пацієнта має важливе значення для діагностики в неврології. Потрібно відзначити, що даний вид дослідження дозволяє оцінити зміни нервових структур на функціональному рівні, чого не можна визначити навіть за допомогою сучасних методів нейровізуалізації, таких як комп'ютерна томографія та ядерно-магнітний резонанс. Ці методи взаємодіють та доповнюють один одного.

Для дослідження функції рівноваги та реабілітаційних занять по усуненню запаморочення і поліпшенню рівноваги використовується динамічна та статична стабілоплатформа, ротаційна відеоністагмографія та дослідження зіничних реакцій.

Перераховані методи діагностики та реабілітації актуальні для широкого кола пацієнтів. Часто вони використовуються як основні, але в багатьох випадках і як додаткові, та показані при таких захворюваннях:

  • вертебро-базилярна недостатність;
  • дисциркуляторна енцефалопатія;
  • вегето-судинна дистонія;
  • хвороба і синдром Меньєра;
  • доброякісне позиційне запаморочення;
  • цервікальне (шийне) запаморочення;
  • стан після гострого порушення кровообігу головного мозку;
  • вестибулярний нейрон;
  • вестибулопатія;
  • кохлеовестибулярний синдром;
  • середні отити, які супроводжуються запамороченням;
  • кінетоза (хвороба руху);
  • наслідки черепно-мозкової травми.

Індивідуальні схеми лікування у невропатології залежать від специфічних рис запаморочення та поєднання їх з іншими симптомами. Технічна база нашої «Лабораторії запаморочення» дає можливість різнобічно дослідити діяльність мозку хворого та його вестибулярного апарату, точно призначити ліки, які необхідні для лікування у кожному конкретному випадку. Сучасна апаратура дозволяє проводити моніторинг та відстежувати ефективність ліків у терапії кожного пацієнта. Новітня техніка із найвищою швидкодією дозволяє перетворювати рух в "цифру". Ці дослідницькі методики, які використовуються у невропатології, первинно були розроблені для ретельного вивчення стану здоров'я космонавтів та пілотів літаків-винищувачів. Сьогодні напрацюваннями космічної медицини може скористатися будь-який пацієнт.

Як проходить
лікування
Консультація
Лікар проведе опитування із з'ясуванням скарг
Обстеження
Огляд та інструментальне дослідження
Лікування
Виконання лікувальної програми
Рекомендації
Надані рекомендації по довгостроковому лікуванню
Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
2617
пацієнтів за 2023 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Записатись
на лікування
mpddod

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.