fbpx Неврологія, невропатолог Київ - лікування, ціни, результати, відгуки
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Неврологія

Патологія нервової системи відрізняється тривалим перебігом, наявністю важких наслідків і стійкими порушеннями функцій різних органів і систем, часто з інвалідністю та втратою працездатності. Санаторій «Конча-Заспа» постійно працює над поліпшенням якості надання допомоги пацієнтам із захворюваннями нервової системи та їх наслідками.

У реабілітаційному відділенні розроблені сучасні програми, які засновані на досвіді відновлення тисячі пацієнтів і міжнародних рекомендаціях професійних медичних товариств та асоціацій. Мета лікування — відновлення втрачених функцій, зменшення вираження симптомів. Процес лікування заснований на принципі партнерських взаємовідносин між пацієнтом і лікарем. Він включає цілий комплекс реабілітаційних і терапевтичних заходів, які підбираються для кожного  індивідуально та застосовуються поступово, у міру досягнення об'єктивних цільових показників.

Більшу частину пацієнтів, які перебувають на лікуванні у санаторії «Конча-Заспа», становлять люди, котрі перенесли гострі судинні події або порушення мозкового кровообігу. В першу чергу — інсульти, які часто призводять до різного роду рухових порушень і втрати працездатності. Унікальне для України обладнання виробництва США Micromedical Technologies дозволило створити Лабораторію неврологічної діагностики та реабілітації або, як її називають, «Лабораторію запаморочень». За її допомогою проводиться реабілітація вестибулярних порушень, тренування органів, котрі відповідають за підтримання рівноваги та координації рухів. Вестибулярні тренування включають активні та пасивні вправи із використанням прямолінійного та кутового прискорення. Даний метод ефективний при запамороченнях, частих або хронічних головних болях, шумі у вухах, нудоті та блювоті, частій втраті свідомості.

Для підвищення ефективності реабілітаційні програми у неврології також обов'язково включають механотерапію із пасивною розробкою рухів у кінцівках на ексклюзивному устаткуванні виробництва США та Франції: механотерапевтичних пристроях Kinetec і BiodexSystemPro 4. Також застосовуються класичні реабілітаційні методики:

  • ЛФК,
  • гідробальнеотерапія,
  • електрофізіотерапія та інші.
Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Наше
обладнання
Баланс-Система SD Biodex Medical Systems Inc.
Лабораторія запаморочення Micromedical Тechnologies
Пристрій для витягування Triton Traction
Записатись
на лікування
mpddod

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.