fbpx Травматолог-ортопед Київ-лікар, відгуки, ціни, лікування, діагностика
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Ортопедія та травматологія

Один із пріоритетних напрямків у санаторії «Конча-Заспа» — реабілітація пацієнтів із патологією опорно-рухового апарату.

Командою фахівців санаторію розроблені комплексні програми по лікуванню та відновленню рухової активності людини. Усі реабілітаційні заходи будуються на індивідуальному підході до кожного хворого, застосуванні лише ефективних методик відновлювальної медицини та можливості сучасного науково-технічного прогресу.

Для досягнення позитивного результату у лікуванні та реабілітації застосовуються новітні технології, серед яких слід виділити:

Мультисуставний діагностичний комплекс System 4 Pro (BiodexMedicalSystems, США) – єдиний, у своєму роді, в Україні апарат з великою кількістю функцій, за допомогою якого можна швидко та якісно здійснювати діагностику функцій опорно-рухового апарату, проводити високоефективні лікувальні заходи. Усі процедури здійснюються під контролем досвідченого ортопеда травматолога, який за допомогою програмного комплексу фіксує обсяг порушень і динаміку у процесі реабілітації. Згідно із даними, які отримані в ході міжнародних досліджень, застосування даного комплексу скорочує реабілітаційний період при різних порушеннях в середньому на 5-7 тижнів, чого неможливо досягти іншими методами відновної медицини.

Ще один метод відновлення працездатності опорно-рухового апарату - апарат для екстракорпоральної ударно-хвильової терапії DUOLITH SD1 (Швейцарія). Даний метод широко застосовується у лікуванні травм, в тому числі у професійних спортсменів і танцівників. Він також ефективний у лікуванні хронічної патології кісток, м'язів, зв'язок і суглобів, а у комплексі з іншими методами дозволяє прискорити відновлення після захворювань і пошкоджень.

При суглобній патології та захворюваннях нервової системи, які протікають із важкими спастичними станами або частковим парезом м'язів, може ефективно допомогти курс безперервної розробки суглобів Kinetec (Франція). В основі його роботи лежить пасивна розробка обсягу рухів кінцівок у певному заданому діапазоні. 

Усі представленій програмі є також велика кількість інших допоміжних і реабілітаційних технологій, які наявні у санаторії «Конча-Заспа» та ретельно вивчені й апробовані.

Кваліфікований медичний персонал здійснить підбір необхідної програми, проведе обстеження та контроль за лікуванням. І результати не змусять себе довго чекати.

Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Наше
обладнання
Діагностичний комплекс System 4 Pro
Прилад для ударно-хвильової терапії DUOLITH SD1
Пристрій для витягування Triton Traction
Записатись
на лікування
 
Куник
Євген
Михайлович
Лікар ортопед-травматолог другої категорії

Напрямок роботи: реабілітація хворих з ушкодженнями опорно-рухового апарату і станами після перенесених оперативних втручань на суглобах.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.