fbpx Холтер | Санаторий Конча-Заспа
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Холтер

Холтерівський моніторинг — це сучасний функціональний метод дослідження роботи серцево-судинної системи. Дане дослідження все більше знаходить своє застосування у кардіологічній практиці, що пов'язане з високою інформативністю, зручністю у проведенні та відсутністю абсолютних протипоказань до нього. У санаторії «Конча-Заспа» розроблені унікальні програми, які дозволяють ефективно поєднувати дослідження та послуги фізичної реабілітації.

 

Потреба в тривалому моніторингу роботи серця у кардіологів існувала вже давно, практично від моменту появи методу електрокардіографії (ЕКГ). Це пов'язано з тим, що під час зняття потенціалів під час ЕКГ людина знаходиться в стані спокою, коли відсутні фізичні та емоційні навантаження, тоді як порушення дуже часто проявляють себе на фоні останніх. На жаль більшість апаратів для ЕКГ стаціонарного типу мають досить великі розміри, які не дозволяють їх використовувати для довгострокового спостереження за серцево-судинною системою. Але з появою холтерівського моніторингу дана проблема була успішно вирішена. Апарати для даного дослідження, які використовуються у санаторії «Конча-Заспа», відрізняються портативністю, непомітністю та високою надійністю.

Функціональна діагностика при холтерівському моніторингу у санаторії «Конча-Заспа» проводиться відповідно до стандартів і рекомендацій, що прийняті в європейських країнах. Досвідчені лікарі-кардіологи та фахівці в області функціональної діагностики проконсультують і проведуть інструктаж із проведення процедури. Завдяки напрацьованим методикам із використанням холтера вдається підібрати програми відновлення та реабілітації, збільшити резервні можливості серцево-судинної системи, оцінити адекватність медикаментозної терапії.

Як проходить обстеження:

 • Візит до лікаря
  Перед проведенням Холтера необхідно обов'язково записатися на консультацію
 • Обстеження
  Обов'язково проводиться огляд і аускультація серця
 • Холтер
  Безпосередньо сама процедура не вимагає спеціальної підготовки
 • Висновок
  Згідно з отриманими результатами обстеження видається висновок і результати дослідження
Як проходить
лікування
Консультація
Лікар проведе опитування із з'ясуванням скарг
Обстеження
Огляд та інструментальне дослідження
Лікування
Виконання лікувальної програми
Рекомендації
Надані рекомендації по довгостроковому лікуванню
Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Записатись
на лікування
 
Шевченко
Людмила
Олексіївна
Лікар-кардіолог вищої категорії

Основні напрямки лікарської діяльності: функціональна діагностика захворювань серцево-судинної системи, ергоспірометрія, кардіореабілітація на кардіотренажерах, біорезонансна діагностика і лікування, дієт-контроль, нормалізація маси тіла, гірудотерапія.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.