fbpx Ударно-хвильова терапія - показання, протипоказання, лікування, відгуки, ціни, результати
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

Ударно-хвильова терапія серця
Ударно-хвильова терапія

Ударно-хвильова терапія серця MODULITH SLC (Швейцарія)
(044) 259-24-50
(095) 274-89-17

 

ЛІКУВАННЯ УДАРНО-ХВИЛЬОВОЮ ТЕРАПІЄЮ В КИЄВІ

Найновітніший напрямок використання даного методу — застосування кардіологічної УВТ при лікуванні хвороб серця. За допомогою апарату модуль для проведення ударно-хвильової терапії, який створений швейцарською компанією «Storz Medical», у санаторії «Конча-Заспа» успішно проводяться лікувальні процедури для хворих на ішемію та стенокардію. УВТ упорається навіть у тих випадках, в яких неможливо отримати поліпшення при медикаментозному лікуванні та хірургічному втручанні.

Кардіологічна ударно-хвильова терапія заснована на впливі перетворених ультразвукових хвиль у зонах ішемії міокарда, завдяки якому утворюються дрібні капіляри. Внаслідок цього покращується мікроциркуляція і збільшується кровопостачання міокарда. Після проведення процедур у хворих знижується частота нападів стенокардії, вони менше потребують застосування лікарських препаратів і краще переносять фізичні навантаження.

За допомогою спеціальних програм проводиться профілактика прогресування ішемії, артеріальної гіпертензії. На їх початкових стадіях проводиться первинна діагностика, при якій визначаються функціональні можливості серцево-судинної системи та призначається комплекс реабілітації, під час якого проводиться відновлення фізичної активності хворого, коригуються вегетативні порушення ліпідного обміну. Результати обстеження дають можливість встановити пацієнту відповідну дієту та комплекс вправ, який відповідає його фізичним можливостям. Згідно з лікувальною програмою пацієнти займаються дозованою ходьбою. Усі заняття на кардіотренажерах проводяться з постійним контролем ЕКГ та артеріального тиску.

Завдяки дозованим фізичним навантаженням знижується артеріальний тиск, рівень холестерину в крові, зменшується кількість нападів стенокардії. Крім дозованих фізичних навантажень хворим пропонуються процедури, що сприяють зняттю загальної напруги, поліпшенню периферичного кровообігу, підвищенню стійкості до стресових ситуацій. Такі результати досягаються за допомогою сухих вуглекислих ванн, масажу, лікувального плавання, магнітотерапії, лазеротерапії й деяких інших.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.