fbpx Скандинавська ходьба | Санаторий Конча-Заспа
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Скандинавська ходьба

Скандинавська ходьба з палицями — один із нових ефективних методів фізичної реабілітації, який завойовує все більшу популярність серед любителів активного фізичного відпочинку в Україні. Фахівці реабілітаційного відділення санаторію «Конча-Заспа» не відстають від сучасних тенденцій і активно впроваджують новітні реабілітаційні програми, зокрема скандинавську ходьбу, у повсякденну практику.

 

В санаторії «Конча-Заспа» створені усі умови для ходьби з палицями. Скандинавська ходьба відрізняється своєю універсальністю та не залежить від пори року. Особливо зручно це робити на алеях парку, які розташовані на території санаторію «Конча-Заспа». Ходьба була розроблена для підтримки форми професійними лижниками у міжсезонні. А продемонструвавши свою ефективність у спортсменів, почала активно застосовуватись у лікувальній фізкультурі та для реабілітації травм хребта та спинного мозку. Після цього на цей вид активного відпочинку звернули увагу компанії, які випускають спортивний інвентар, і стали популяризувати його серед населення: спочатку в європейських країнах, а потім і по всьому світу.

Заняття проводяться під керівництвом сертифікованого фахівця.

На сьогоднішній день доведено, що скандинавська ходьба забезпечує рівномірне навантаження на 90% м'язів людського організму, при цьому витрата енергії при тренуваннях вища у порівнянні з іншими видами спортивної ходьби. Вона помірно тонізує і стимулює роботу серцево-судинної системи, збільшує функціональний резерв організму, сприяє загоєнню та відновленню активності різних суглобів і груп м'язів після травм опорно-рухового апарату.

Під час тренувань зі скандинавською ходьбою суглоби відчувають мінімальне навантаження при досить великому обсязі рухів, що, в свою чергу, дозволяє застосовувати її в якості фізичного навантаження у людей похилого віку, з підвищеною масою тіла та у пацієнтів, яким заборонені активні фізичні вправи. При скандинавській ходьбі використовуються спеціальні палиці. Їх конструкція розроблена таким чином, щоб максимально збільшити ефективність реабілітаційної програми та знизити навантаження на елементи опорно-рухового апарату.

Як проходить обстеження:

 • Консультація фахівця
  Оцінка початкового фізичного стану
 • Навчальне заняття
  Реабілітолог навчає правильності виконання
 • Контроль в динаміці
  Вимірювання показників в процесі реабілітації
 • Визначення прогресу
  Контроль цільових показників
Як проходить
лікування
Консультація
Лікар проведе опитування із з'ясуванням скарг
Обстеження
Огляд та інструментальне дослідження
Лікування
Виконання лікувальної програми
Рекомендації
Надані рекомендації по довгостроковому лікуванню
Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Записатись
на лікування
 
Куник
Євген
Михайлович
Лікар ортопед-травматолог другої категорії

Напрямок роботи: реабілітація хворих з ушкодженнями опорно-рухового апарату і станами після перенесених оперативних втручань на суглобах.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.