fbpx Санаторій під Києвом ціни, розумні, Україна
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

Санаторій під Києвом ціни
Санаторій під Києвом (ціни)

Не існує повністю здорової людини. У кожного є скарги на що-небудь. Ми весь час стикаємося з різними захворюваннями, які викликані багатьма причинами і можуть нести важкі наслідки для організму. Тому важливо після складних операцій, травм і різних захворювань проходити реабілітацію. Ви можете це зробити у нашому санаторії під Києвом. Ціни, які у нас діють, представлені на нашому сайті. Тому у будь-який зручний для себе час Ви зможете з ними ознайомитися.

Наш санаторій під Києвом, ціни якого повністю себе виправдовують, - один із небагатьох в Україні, де можна на належному рівні пройти реабілітацію та відновити втрачені сили. Будь-який процес одужання потрібно доводити до кінця. В іншому випадку можна зіткнутися із багатьма ускладненнями в організмі.

Ціни у санаторії під Києвом, які представлені у нас на сайті, включають в себе: проживання в обраному Вами номері; лікування, яке складається із великої різноманітністі ефективних і важливих для здоров'я процедур; триразове харчування.

Якщо ви хочете відновити свої сили і повернутися до колишнього способу життя після якогось важкого захворювання, тоді вам із задоволенням допоможе в цьому наш санаторій під Києвом. Ціни, які ми пропонуємо, адекватні і включають в себе багато різних послуг.

У нашому санаторії під Києвом, ціни якого доступні, працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці. Їм з упевненістю можна довірити своє здоров'я, яке після проведених процедур більше Вас не потурбує.

Дізнавайтеся особисто про ціни санаторію під Києвом та про його переваги на нашому сайті або за телефонами.  

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.