fbpx Реабілітація - медицина, відновлення здоров'я, відгуки, ціни, методи
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

Реабілітація

Медична реабілітація - різні заходи, які здійснюються для відновлення організму в цілому або окремих його частин після перенесеного захворювання. Найчастіше реабілітація грає практично головну роль серед захворювань нейрохірургічного профілю. Адже, найчастіше, при подібних захворюваннях організм втрачає багато своїх здібностей. Вправи із реабілітації допомагають якомога швидше відновити роботу м'язів. Так само раціональне виконання вправ перешкоджає рецидиву захворювання та його ускладненням.

У XXI столітті медики усього світу застосовують на практиці весь накопичений досвід і усі знання із медичної реабілітації. Також створюється і застосовується більш нове та якісне обладнання. Усе це може не лише врятувати життя пацієнтові, але й знову зробити його повноцінною людиною. А ще зовсім недавно в Україні до медичної реабілітації ставилися зневажливо. І не лише лікарі, а навіть самі пацієнти не вірили, що дані вправи можуть чимось допомогти. А ось на заході, у більш розвинених країнах, уже давно зрозуміли усю важливість відновної медицини. Саме там з'явилися перші у світі лікарі-реабілітологи, які займаються питанням підбору спеціальних вправ індивідуально для кожного пацієнта.

Ніхто не заперечує, що правильно зроблена операція сприяє одужанню людини. Однак, якщо не буде проведено належний курс реабілітації, то повного відновлення організму може і не настати. Вплив будь-яких зовнішніх факторів на організм пацієнта може тривати усього декілька секунд, але наслідки залишаться на декілька років. Оперативна та консервативна терапія, звичайно ж, складають більшу частину усього процесу лікування, але не весь. У деяких випадках певна функція організму може бути повністю втрачена, і саме завдяки медичній реабілітації вдається відновити її хоча б частково.

Комплексний підхід у медичній реабілітації

У наш час реабілітація — це не лише навчання виконанню будь-яких вправ після виписки зі стаціонару. Зараз у лікарнях до проведення таких процедур залучають також лікарів інших спеціальностей. Наприклад, масажистів, логопедів, психологів і так далі. Іноді людей записують у спеціальні медичні тренажерні зали, де вони займаються під наглядом та суровою настановою лікаря. Лише завдяки правильно підібраним і постійним вправам можна досягти повного одужання.

Одна із найважливіших ролей у медичній реабілітації відведена фізичним вправам. Адже порушується при різних захворюваннях найчастіше рухова функція організму, особливо неврологічних і нейрохірургічних. Якщо ж не намагатися вчасно відновити ці функції, то може статися повна атрофія м'язової тканини, а рух буде втрачено назавжди. Якщо після перенесеного захворювання у пацієнта порушується чи повністю втрачається мова, то з ним займається логопед. У деяких випадках людей доводиться навіть вчити говорити заново, як маленьких дітей.

Саме комплексне поєднання різних видів реабілітації допомагає людині повністю відновити свій організм після хвороби. Якщо виконувати лише один вид вправ, то це не принесе належного ефекту. Тому повністю оговтатися після перенесеної хвороби або операції буде проблематично.

Мета реабілітації

Мета медичної реабілітації одна - максимально відновити організм пацієнта після захворювання. На перший погляд, ця робота здається зовсім не важкою. Але насправді вона вимагає величезного терпіння: як від лікарів, так і від пацієнта. Найменше відхилення від виконання вправ - й усі зусилля виявляться марними.

Мета медичної реабілітації - відновлення втраченої функції організму або його частини, регенерації м'язів після атрофії, внаслідок тривалого їх знерухомлення, відновлення рухів в окремих суглобах після їх ураження, усунення болю і набряків після ударів, оперативних втручань і ще багато іншого.

Показання до реабілітації

Показання для медичної реабілітації - будь-яке порушення роботи організму або окремого органу. Сам же процес відновлення організму залежить від безпосередньої його стимуляції, від зміцнення імунітету, посилення регенеративних можливостей, посилення кровотоку і лімфотоку в організмі.

Методи медичної реабілітації

У санаторії «Конча Заспа» Вашій увазі пропонується широкий перелік різних методів та технологій, які сприяють ефективним реабілітаційним впливам. До них відносяться:

  • Різні види масажів, гідромасажів, лікувальний душ;
  • Лікувальна гімнастика, вправи;
  • Електростимуляції, ударно-хвильова терапія;
  • Психологічна допомога;
  • Кріотерапія.

У нашому санаторії досвідчені фахівці-реабілітологи допоможуть відновити основні функції організму після перенесених важких захворювань і операцій, тим самим, повернуть вас до звичайного життя.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.