fbpx Програми оздоровлення в санаторіях, Київ, Україна
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

Програми оздоровлення в санаторіях
Програми оздоровлення в санаторіях

Програми оздоровлення у санаторіях створені для того, щоб кожен, хто переніс важку операцію, травму або захворювання, міг пройти реабілітацію. В Україні працює не велика кількість реабілітаційних центрів, які допомагають пацієнтам відновити свої сили.

Більшість захворювань можуть важко переноситися та давати ускладнення на організм. Щоб не витратити даремно свої кошти на лікування, потрібно довести його до кінця. Це можна зробити завдяки програмам оздоровлення у санаторіях. Вони пропонують пацієнтам правильне харчування, різні медичні процедури і багато чого іншого. Курс реабілітації буде залежати від складності та специфіки ситуації пацієнта.

Ми суттєво виділяємося своїм професіоналізмом, досвідом роботи та індивідуальним підходом до кожного пацієнта серед програм оздоровлення у санаторіях. Ми надаємо ефективну та доступну допомогу, яка зможе відновити втрачені сили пацієнта і повернути його до колишнього життя.

Якщо Вас цікавлять програми оздоровлення у санаторіях, тоді рекомендуємо Вам звертатися до нас. Санаторій «Конча-Заспа» проводить реабілітацію за наступними напрямками: ортопедія, травматологія, кардіологія і неврологія. У нас створені усі умови для того, щоб кожен пацієнт міг отримати максимально необхідну та якісну допомогу.

У нашому санаторії програму оздоровлення кожному пацієнту підбирають індивідуально професійні фахівці. При цьому вони ретельно вивчають Вашу проблему і способи її усунення.

У нашому санаторії скористатися програмою оздоровлення може кожен: як дитина, так і дорослий. Ознайомитися з нашою діяльністю та вартістю послуг Ви можете на сайті.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.