fbpx Подагра - лікування в Києві, симптоми, відгуки, ціни.
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

Лікування подагри в Києві
Лікування подагри

Подагра — хвороба, яка порушує обмін речовин в організмі людини. Пурина — це будівельний матеріал, який необхідний для повноцінної життєдіяльності людського організму. Пурина може як самостійно вироблятися організмом людини, так і надходити до нього разом із повсякденним прийомом їжі. Розпадаючись, пурини перетворюються у сечову кислоту. Люди, які хворіють на подагру, страждають від підвищеного вмісту сечової кислоти в нирках, через що порушується робота нирок і організму в цілому. Високий вміст сечової кислоти у нирках людини не завжди свідчить про наявність хвороби.

Симптомокомплекс, що характеризується порушення обміну пролина і супроводжуючим порушення функцій нирок, — ниркова гіперпролінемія. Гіперпролінемію називають симптомокомплекс з поєднанням ряду негативних чинників: незбалансоване харчування і спадкова схильність. У суглобах, хрящах і сухожиллях (у тканинах із недостатнім кровопостачанням) хворих утворюються кристали, які через надлишок сечової кислоти викликають запалення в даних областях людського організму. Вступаючи у зв'язок із даними відкладеннями, кров'яні клітини людського організму гинуть та викликають, тим самим, хворобливі напади у подагриків.

ЧИННИКИ, ЩО ВИКЛИКАЮТЬ ПОДАГРУ

При постійному споживанні жирної їжі та щодннної великої кількості алкоголю людина страждає ожирінням (набирає надмірну вагу), внаслідок чого ризикує захворіти на діабет, гіпертонію та подагру.

Інфаркт і апоплексичний удар — це результат недієздатності роботи нирок через надлишок сечової кислоти в організмі людини.

ЛІКУВАННЯ І ПРОФІЛАКТИКА

Слід зазначити, що у такого захворювання як подагра лікування повинно бути комплексним, щоб результати, яких досягли, могли зберегтись. У нашому санаторії дане захворювання лікується за допомогою новітніх фізіотерапевтичних методик і європейського медичного обладнання. Лікувальні процедури проводяться з використанням магнітотерапії, лазеротерапії, масажу в електростатичних полях, ультрафонореза та за допомогою ліків.

Для лікування захворювань суглобів нами проводиться ударно-хвильова терапія. Курс лікування становить 4-6 сеансів ударно-хвильової терапії, при яких за допомогою акустичних (ударних) хвиль виліковуються захворювання кістково-м'язової системи. Для лікування хворих застосовується установка зі Швейцарії - DUOLIT.

Ударно-звукові хвилі, які проникають до суглобу, активують процес регенерації тканини, зменшують больовий прояв, знімають набряк, відновлюють кровообіг та обмінний процес у людському організмі.

Для стійкості результату даної терапії ми застосовуємо повторний курс фізіотерапії. Повторні процедури запобігають подальшому прогресуванню подагри, тому фахівці рекомендують проводити їх не рідше, ніж 1-2 рази за рік.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.