fbpx «Санаторій» Конча-Заспа »- висококваліфіковані лікарі радять
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

Лікарі радять

Лікар-кардіолог

Доброго дня! Я — лікар-кардіолог відділення відновного лікування та кардіологічної реабілітації санаторію «Конча-Заспа» Шевченко Людмила Олексіївна.

Якщо Ви зайшли на цю сторінку, то можливо Вам потрібна допомога в лікуванні таких станів, як:

 • болі в області серця;
 • підвищений або знижений артеріальний тиск;
 • хронічна втома;
 • підвищена в'язкість крові;
 • стан після протезування клапанів серця;
 • Вам провели стентування коронарних артерій або аорто-коронарне шунтування;
 • Ви перенесли інфаркт міокарда.

Можливо Ви категорично не бажаєте, щоб що-небудь із перерахованого вище у Вас було, і вважаєте кращим рішенням профілактичну медицину, хочете перевірити функцію своєї дихальної та серцево-судинної систем і за результатами обстеження отримати рекомендації фахівця.

Весь обсяг послуг:

 • консультація лікаря-кардіолога;
 • лабораторні аналізи;
 • діагностика стану серцево-судинної системи;
 • реабілітація після хірургічних втручань на судинах і клапанах серця, після перенесеного інфаркту міокарда;
 • зміна способу життя, який веде до захворювань серця і судин.

Тел: (098) 721-83-86, (044) 259-23-10.

Серцево-судинна система людини з одного боку дуже складно влаштована:

 • серце, яке починає працювати вже до закінчення четвертого тижня внутрішньоутробного розвитку та працює безперервно протягом усього життя;
 • 100 тисяч км судин великих і дуже-дуже дрібних;
 • залежність від нервової системи, гормонального фону організму;
 • залежність від стану навколишнього середовища, кількості та якості їжі, що вживається, шкідливих звичок, фізичних навантажень і т.д.

І разом з тим, серцево-судинна система — це одна із найбільш вивчених систем, своєчасність втручання в яку дозволяє прожити людині довге, щасливе життя.

 

Лікар-невролог

Дорогі друзі!

Мене звуть Козлова Олена Олександрівна. Я лікар-невролог ДП «Санаторій« Конча-Заспа».

Хочу звернути Вашу увагу на те, що у наш час відсоток захворювань нервової системи досить великий і продовжує неухильно зростати.

Це пов'язане не лише з поганими екологічними умовами, а й із дедалі вищими вимогами суспільства до людини, прискоренням темпу життя, хронічним стресом і вилученням із природного середовища проживання.

Від психологічного настрою та емоцій залежить стан так званого нервово-ендокринного комплексу. Саме він регулює роботу всього організму. Його порушення також може вплинути на стан усіх органів і систем.

У найбільш несприятливий період (період міжсезоння) загострюється багато захворювань, у тому числі й неврологічні.

Серед них слід відзначити:

 • радикуліт і остеохондроз (посилюються болі, обмеження рухів у хребті);
 • нервово-психічні порушення (безсоння, страх, тривога, кошмари, депресія, іпохондрія, емоційні зриви, неадекватна поведінка);
 • астено-невротичні порушення (почуття розбитості, втоми, слабкості протягом усього дня, порушення пам'яті та концентрації уваги);
 • вестибулярні та вегетативні порушення (біль голови, лицьові болі, запаморочення, шум у вухах);
 • рухові порушення (посилення спазму та зниження сили м'язів кінцівок у пацієнтів, які перенесли інсульт).

Я рекомендую розпочати боротьбу з загостреннями захворювань іще на їх початковій стадії, тому що саме тоді ми зможемо повністю вилікувати пацієнта.

Починати треба з простого: правильний режим праці та відпочинку, дієтичне харчування і своєчасне лікування дрібних (мінімальних) порушень.

Розмірений ритм життя у санаторії на території віддаленій від мегаполісів та правильно підібране лікування допоможуть пацієнтові надовго забути про хвороби.

Для лікування використовуються не лише медикаменти.

Курс неврологічної реабілітації може включати в себе:

 • комплекс індивідуально підібраних вправ, специфічне бальнеологічне та фізіотерапевтичне лікування, кліматотерапію, аеротерапію, ароматерапію, праце-механотерапію, музикотерапію, психотерапію.

І в результаті (після індивідуальної роботи зі своїм лікарем) людина, яка страждає неврологічним захворюванням, зможе сам собі відповісти на питання, що так її хвилюють:

 • «Що зі мною відбувається?»,
 • «Що трапилося?»,
 • «Що мені робити?»,
 • «Як мені жити та працювати?».

І знайде внутрішню гармонію.

За додатковою інформацією ви можете звернутися за телефоном: 259-22-24.

 

Можливості санаторію «Конча-Заспа» в лікуванні хворих терапевтичного профілю.

Лікар терапевт

Турчин Валентина Данилівна, завідувач відділення відновного лікування та кардіологічної реабілітації, заслужений лікар України, лікар вищої категорії.

Якщо Ви шукаєте свій шлях до здоров'я, то хоча б один раз потрібно приїхати у санаторій «Конча-Заспа». Наш санаторій унікальний.

Після оновлення медичної бази та залучення висококваліфікованих лікарів-фахівців тут з'явилася можливість реабілітаційного лікування та оздоровлення терапевтичного профілю для широкого кола пацієнтів.

У хворих з ендокринною патологією (цукровий діабет, діабетична полінейропатія, метаболічний синдром) у результаті обмінних порушень, в першу чергу, страждають серцево-судинна та нервова система. Дивовижні результати поліпшення мікроциркуляції та обмінних процесів, аж до загоєння трофічних виразок, ми отримуємо при комплексному застосуванні сучасних методик. Це масаж в електростатичному полі «Хівамат», програмована імпульсна магнітотерапія, лазеротерапія на апараті із роботизованою самонавідною голівкою, «сухі» вуглекислі ванни і ін.

Маємо гарний досвід та позитивні результати лікування захворювань венозних і лімфатичних судин (варикозна хвороба, лімфостаз) із використанням стимуляції лімфовідтоку на апараті «Лімфовіжін», масажу в електростатичному полі, лікувального плавання, магнітотерапії.

Санаторій має широкі можливості застосування сучасних методів лікування для людей із надмірною масою тіла та для корекції фігури: дієтичне харчування, гідромасаж, ванни, лікувальне плавання, лімфодренаж, інфрачервона та фінська сауни, ударно-хвильова терапія.

Комплекс лікувальних процедур і наявність бювету «Моршинських» вод дають можливість поліпшити здоров'я хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту (гастрит, панкреатит, захворювання жовчовивідних шляхів, кишечника).

Унікальність нашого санаторію не лише у надзвичайно широких можливостях діагностичних та лікувальних процедур, які проводяться на обладнанні провідних світових фірм, у професіоналізмі медичного персоналу, але й у тій непідробній турботі про пацієнтів, яка відчувається на всіх рівнях надання реабілітаційної допомоги. Коли Ви будете залишати наш санаторій повні сил та позитивних емоцій, Ви заберете із собою частинку нашого тепла. І, можливо, Вам захочеться повертатися до нас знову і знову ...

За додатковою інформацією ви можете звернутися за телефоном: 259-24-39.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.