fbpx Гідробальнеотерапія | Санаторий Конча-Заспа
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

 

Гідробальнеотерапія

Вода — основа життя. Усі біохімічні процеси в організмі протікають з її участю. Саме тому чутливість до її впливу на тіло людини дуже висока. Ефективність цього впливу залежить від ряду факторів: внутрішнє або зовнішнє застосування води, її температура, мінеральний склад, форми та зони застосування і т.д.

 

Вам пропонуються сучасні методики водолікування. Новітнє бальнеологічне обладнання європейських виробників дає нам можливість використовувати у санаторно-курортному лікуванні:

  • загальні ванни (морські, хвойні, вуглекислі, кисневі, бішофітні, перлинні);
  • при прийманні цих ванн можливе одночасне застосування вихрового масажу та кольоротерапії (по 5-ти методикам);
  • лікувальні душі (Шарко, циркулярний, висхідний);
  • лазерний душ (місцевого або загального впливу);
  • підводний душ-масаж (одночасно може відпускатися: вихровий масаж по 7-ми методикам, кольоротерапія по 5-ти методикам);
  • душ Віші (шести-форсунковий душ у поєднанні з 5-ма методиками кольоротерапії або інфрачервоною сауною) .

Методики, що застосовуються у водолікуванні, дозволяють широко використовувати їх при серцево-судинних захворюваннях (ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба, вегето-судинна дистонія), захворюваннях нервової системи та опорно-рухового апарату (наслідки гострих захворювань, травм, оперативних втручань). Оздоровчі методики водолікування використовуються при синдромах хронічної втоми.

Ми готові допомогти вам оздоровитися як в умовах санаторно-курортного, так і амбулаторного лікування. Приїжджайте в нашу водолікарню — зробіть перший крок до здоров'я.

Детальніше про водолікування

Водолікування відоме з давніх часів. Ще Авіценна і Гіппократ описували цілющі властивості води.

На початку ХХ століття основоположником водолікування став Себастьян Кнайпа. Ознайомившись із книгою про гідротерапію німецького лікаря Христофа Гуфеланда, він зайнявся лікуванням холодною водою та вилікувався від туберкульозу. Подальше життя Кнайпа присвятив водолікуванню. Водолікування, або гідротерапія, — це фізіотерапевтичне лікування та профілактика захворювань за допомогою прісної води. Використання в лікувальних і профілактичних цілях мінеральної води називається бальнеотерапією.

Водні процедури пробуджують захисні сили організму, знімають внутрішнє напруження, що призводить до фізичного та психічного розслаблення, зняття стресу. У стані розслаблення приходять в норму всі функції: нормалізується тиск, зникають спазми, працює імунна система. Природна вода знімає негативну енергію, вносить елемент ейфорії. Головні фактори впливу при водолікуванні — температурний, хімічний і механічний. Гідротерапевтичні процедури включають температурний та механічний вплив. Бальнеотерапевтичні процедури, крім температурного і механічного впливу, включають ще й  хімічний.

Водолікувальні процедури та їх дозування призначаються лікарем. Курс водолікування проводиться з урахуванням реакції (особливо серцево-судинної системи) хворого. При слабкій реакції призначають щоденні процедури, при сильній — через 1-2 дні. Тривалість процедур не більша 15-20 хв, а при інтенсивних навантаженнях —  ще коротша. Курс лікування — від 8-10 до 16-20 процедур. З метою профілактики та загартовування процедури починають проводити малими дозами, поступово навантаження збільшують. В результаті приходить в норму адаптаційна система організму.

За додатковою інформацією ви можете звернутися за телефоном: (044) 259-23-45​.

Як проходить
лікування
Консультація
Лікар проведе опитування із з'ясуванням скарг
Обстеження
Огляд та інструментальне дослідження
Лікування
Виконання лікувальної програми
Рекомендації
Надані рекомендації по довгостроковому лікуванню
Про санаторій
в цифрах
60
Більш як 60 років досвіду в організації оздоровлення
3800
пацієнтів за 2016 рік
15
дипломованих лікарів-фахівців
200
осіб персоналу
147
номерів різної категорії
46
гектарів території для відпочинку
Записатись
на лікування
 
Волошина
Світлана
Павлівна
Лікар-фізіотерапевт вищої категорії
Володіє фізіотерапевтичними методами лікування та реабілітації на сучасному обладнанні.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.