fbpx Душ шарко | Санаторий Конча-Заспа
Медичний менеджер

Пн-Пт: с 9-00 до 18-00

+38 (044) 259-23-10

+38 (095) 274-89-17

Рецепшин

Сб-Нд: с 8-00 до 20-00

+38 (050) 425-21-72

Душ шарко
Душ шарко

Душ «Шарко» у Києві 30 грн.
(044) 259-24-50 (095) 274-89-17

Душ «Шарко» — це лікувальна водна процедура, яка представляє собою душ із «ударним» струменем води, що спрямована на певні зони впливу. Під час проведення процедури збільшується приплив насиченої киснем крові до всіх органів тіла, поліпшується робота судин, підвищується життєвий тонус, виводяться шлаки та токсини з організму.

Методика проведення процедури: спочатку пацієнт займає зручну позицію в 3-3,5 метрах від пульту душової кафедри, і його тулуб повністю обдають «віяловим» струменем води. Потім змінюють тип струменя на «компактний» і вже потужним напором під тиском приблизно в 4 атмосфери впливають на руки, ноги, спину, бічні сторони грудної клітини. Це дозволяє масажувати «проблемні» ділянки тіла: стегна, сідниці, спину і живіт. Рекомендований час проведення процедури — від 1 до 5 хвилин. Для досягнення яскраво вираженого лікувального ефекту потрібно пройти курс в 15-20 процедур.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ «ШАРКО»:

  • зайва вага;
  • целюліт («апельсинова кірка»);
  • психічні та емоційні розлади (рекомендований як релаксуючий і розслабляючий засоби);
  • захворювання опорно-рухового апарату;
  • подагра ніг.

Також такі процедури будуть корисні для профілактики. Душ підвищить стресостійкість організму, подарує гарний настрій, покращить фізичний стан.

У людей, які піклуються про себе та своє здоров'я, душ «Шарко» має попит і популярність. А з'явився він завдяки французькому лікарю невропатологу Жану Мартену Шарко. Саме він став винахідником цього унікального апарату. Душ «ударного» типу із контрастом температури води (ХОЛОДНА + 20С і ГАРЯЧА +40) володіє прекрасною цілющою дією.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОЦЕДУРИ

Під час проведення процедури поліпшується циркуляція крові: вона швидше насичується киснем, в результаті чого з клітин організму виводяться шлаки та токсини, відновлюються обмінні процеси в організмі та прискорюється метаболізм. Для людей із надмірною вагою таке лікування у сукупності з правильним харчуванням сприяє швидкій втраті зайвих кілограмів і розміра тіла.

Також рекомендується пацієнтам, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом, м'язами, суглобами, сухожиллями та присутні розлади нервової системи, часта зміна настрою (у цьому випадку дана водна процедура показана як розслаблююча і заспокійлива).

Звичайно, про переваги лікувальних душів можна міркувати до нескінченності, але чи не краще випробувати його цілющі властивості на собі?

Ми із величезним задоволенням надамо Вам таку можливість. Грамотні фахівці з великим досвідом роботи підберуть для Вас індивідуальну програму. Розрахують тривалість і періодичність процедур, які оптимально підійдуть Вашому організму. Душ «Шарко» подарує Вам пружну шкіру, гарну фігуру, життєві сили та здоров'я, ну а ми зробимо все можливе для того, щоб Ви насолодилися цілющими властивостями та комфортністю таких процедур.

ЯК ДО НАС ДОЇХАТИ

03131, м. Київ-84,
Столичне шосе, 215
ДП «Санаторій Конча-Заспа»

Від станції метро “Видубичі”
автобусом № 43,
маршрутним таксі: № 311, 313, 314.